Biz Kimiz

BİZ KARAHALİLOĞLU EMEKLİLİK MERKEZİYİZ.

5510 ve 3201 sayılı kanunlar ile Sosyal Güvenlik ve Genel Sağlık Sigortası alanında yurt içinde ve yurt dışında yaşayan vatandaşlarımıza bir çok haklar tanınmış, gün ve prim hususlarını tamamlayan vatandaşlarımız kısmi ve tam aylıklarına kavuşmuşlardır.

Ancak yeni çıkan kanun, yönetmelik maddeleri ve tebliğler ile vatandaşlarımıza yeni haklar ve yükümlülükler getirilmiş, borçlanma ile emeklilik sistemi içinden çıkılamayacak ve vatandaşlarımız tarafından uygulanamayacak bir hale gelmiştir.

2018 yılında uygulamaya giren Emeklilik Genelgesi ile emekli aylığının bağlanmasının ardından, aylıktan sarfınazar işlemi kaldırılmış ve borçlanam işlemlerinin muhakkak doğru yapılması gerekliliği ortaya çıkmıştır. 

Vatandaşlarımızın yıllarca çalışarak biriktirdiklerini kelimenin tam anlamıyla boşa çıkaran, yasaları ve yönetmelikleri yorumlayamayan, eksik bilgiler vererek vatandaşları yanlış yönlendiren sözde uzmanlarında varlığı bizlere sosyal bir sorumlukluk yüklemiş bulunmaktadır. 

BİZLER; Sizin tanıdığınız, görsel ve yazılı basından takip ettiğiniz, kanun maddelerinin ve tebliğlerin düzenlenmesinden yayımına kadar takip eden ve onları sizlerin lehine yorumlayan, Sosyal Güvenlik alanında marka olmuş önemli isimler ile, Hukuki konularda sizleri aydınlatan Mali Müşavirlerimiz ve Avukatlarımız ile KARAHALİLOĞLU EMEKLİLİK MERKEZİ çatısı altında toplanarak sizlerin sorularınıza cevap bulmayı ve sizlerin en kısa zamanda en doğru yoldan emekli olmanız için çalışıyoruz.
Sizleri ve sevdiklerinizi de bu çatı altına bekliyoruz.